Kolay kurulum

Özel Yazılım

Her sektörün kendine özgü bilişim ihtiyaçları, bilgi yönetme usulleri ve öncelikleri vardır. Mevcut programlar şirketinizin taleplerini karşılayamadığı zamanlarda uzman yazılım ekibimiz tarafından size özel tasarlanan programlarla gereksinim duyduğunuz bilgi iletişimini gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Akla gelebilecek her birimde (finans, personel, muhasebe, pazarlama, ürün takip, stok vs…) istedikleriniz doğrultusunda şekillendirilmiş yazılımları geliştiriyor, satış sonrası destek ve güncellemelerle profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Güvenli şifreleme

Web Yazılım

Web tasarımını sadece güzel görünen dekoratif amaçlı grafik ögelerden ibaret görmüyor, hedef kitle ile etkili iletişim kurabilen ve beklentileri karşılayabilen bir tasarım olmasını da aynı düzeyde önemsiyoruz. Ayrıca her projemizin, piyasadaki rakiplerinden, ya üstün özellikler ya da iyi anlatılmış, sunulmuş hizmet ve ürünler ile farklılaşması için çaba gösteriyoruz.

Kolay geçiş

Web Tasarım

Kuzey Bilişim web tasarım ekibi, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Kuzey Bilişim web tasarım kültürünün temelidir.Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Üst düzey koruma

Seo & Sem Hizmetleri

İnternette kullanıcılarının 70% doğrudan bilgi araması yapıyor. Bunun 80%'i arama motoru kullanıyor. İnternetteki milyarlarca web sitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada bir pozisyon elde etmek için birçok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Web sitesi indekslenmiştir. Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak komple optimizasyon paketleri sunuyoruz.