Kolay kurulum

NETWORK (ÇALIŞMA AĞI) KURULUMU VE YAPILANDIRMA HİZMETLERİ

İşletmenizde kullanılan birçok cihazı birbirine bağlayarak sistematik bir şekilde kullanım ve iletişim sağlayan Network sistemleri ile verimli, kolay, güvenli ve düzenli bir şekilde çalışmanızı sağlıyoruz. İhtiyacınız olan Network altyapısı belirledikten sonra uygun sistem tasarımı ve uygulaması aşamasına geçiyor, tercihe göre "Peer-to-Peer" ya da "Client-Server" tipli çalışma ağını kullanımınıza sunuyoruz.

Güvenli şifreleme

BAKIM ONARIM

Bakım anlaşmasına gerek duymayan küçük ölçekli işletmeler için sunulan teknik servis hizmeti ile bilişim sorunlarından kaynaklanan problemleri en hızlı, en doğru ve en etkin biçimde çözüyoruz. Bilgisayarlarınızda, ağ bağlantınızda, internetinizde ya da diğer teknolojik cihazlarınızda oluşan arıza ve aksaklıklara profesyonel bir müdahale ile iş kaybınızı minimize ediyoruz.

Kolay geçiş

BAKIM ANLAŞMASI

Yıllık ya da 6 aylık olarak yapılabilecek Bilişim Bakım Anlaşması ile dönem boyunca sınırsız sayıda teknik servis çağrısında bulunabilir, bilgi işlem personeli istihdam ettirmeye gerek duymadan, bilgisayarlarınızla ilgili tüm sorunlarınızı ücretsiz olarak çözebilirsiniz. İşletmenize özel teknik analiz ve Bilişim Bakım anlaşması teklifi için lütfen yetkililerimize ulaşınız.

Üst düzey koruma

ÜRÜN TEMİNİ

İhtiyaca uygun konfigürasyonlarda bilgisayar, laptop, yazıcı ve diğer cihazlarınızda garantili ürünleri ve parçaları bizden temin edebilirsiniz. Bu alanda da tercih edilmemizdeki en büyük etken doğru aracı seçmede rehberlik etmemiz sonrasında işyerinize kadar getirerek siz kullanmaya başlayana kadarki süreçte gerekli aşamaları gerçekleştirmemiz ve satış sonrası sunduğumuz destek. Bilgisayar ve ilişkili tüm ürünlerin sarf malzemelerini uygun fiyatlarla, işinizi ve içinizi rahatlatan bir hizmetle bizden temin edebilirsiniz.

7/24 365 gün hizmet

GÜVENLİK

İleri görüşlü işletmecilerin öncelikli tercihlerinden olan Bilgisayar Güvenliği ile olası tehlikelerin önüne geçilmektedir. Anti virüs programları, güvenlik duvarları ve firewall sistemleri gibi yöntemlerle alınan önlemler sayesinde bilgilerinizi korumakta, sisteme kaçak girişleri engellemekteyiz.

Gizlilik garantisi

ETA SATIŞ ve SERVİSİ

Bayiliğini gerçekleştirdiğimiz Türkiye'nin en popüler muhasebe programı olan ETA, Versiyon 7, SQL olarak taşınmış Versiyon 8 ile muhasebecilerin, mali müşavirlerin, serbest meslek sahiplerinin, KOBİ'lerin ihtiyaçlarına ve mali imkânlarına uygun seçenekler sunuyoruz.

Büyük dosya gönderim limiti

BARKOD OTOMASYON SİSTEMLERİ

Barkodlu stok takibinde verilerin doğru ve hızlı işlenmesi için geliştirdiğimiz SQL tabanlı METOD ön muhasebe programının yanı sıra barkod otomasyon sistemleri için gerekli donanımın ve yedek parça satışını da gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz barkod yazıcılar, el terminalleri, etiketler ve fiyat bilgileri için lütfen yetkilimizi arayınız.

Gizlilik garantisi

ORJINAL ve MUADİL TONER

İsterseniz orijinal isterseniz orijinal kadar kaliteli ve kullanışlı aynı zamanda da çok daha uygun maliyetli muadil tonerlerde tüm marka ve modellerle %100 para iade garantili hizmetimizle memnuniyetiniz için çalışıyoruz.
www.siyahtoner.com

Büyük dosya gönderim limiti

ALAN ADI (DOMAIN) TESCİL İŞLEMLERİ

Kullanmak istediğiniz alan adının müsait olup olmadığını belirlemek için aşağıdaki Alan Adı Sorgu bölümümüzü kullanabilirsiniz. Bazı alan adları için resmi evrak ve özel kayıt işlemleri gerekmektedir. Kuzey Bilişim olarak işlemlerinizi kaydedip takibini gerçekleştiriyoruz.

Gizlilik garantisi

HOSTING (BARINDIRMA) HİZMETLERİ

Web sitenizin internette barındırma hakkı ile kaliteli ve sorunsuz hosting hizmeti sağlıyor, oradan oraya dolaşmadan en doğru tercihleri yapmanızı sağlıyoruz.